Наш Майдан 2.0

Минають дні, а ми так і не бачимо чіткої стратегії реформування України. Обривки ідей, шматки стратегій представляють різні державні органи час від часу. Але немає єдності державної системи у просуванні реформ, їхніх маркерів, термінів та кроків

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому звертаємо увагу Уряду на важливості інформаційної та комунікаційної роботи із людьми, громадами, містами, регіонами під час здійснення реформ.  

Минають тижні, а ми так і не бачимо реального плану трансформації радянської і феодальної України у серце Європи. Всі кроки нового Уряду полягають у прилаштуванні нових людей на старі посади в урядових агенціях, комітетах та радах. 

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому ми вимагаємо від уряду створення Агенції інтеграції у ЄС на базі кількох дефективних радянських відомств, які корупціонери дбайливо зберегли. 

Минають декади, а ми так і не бачимо нових обличь у більшості міністерств. "Папереднікі" зубами тримаються за свої посади, "нова" команда Юлі Тимошенко старанно заповнює квоти пережитками кучмівської та ющенківської епохи.

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому ми лобіюємо призначення членів нашої організації на відповідальні посади, де потрібне знання мов, досвід країн ЄС, сміливість у впровадженні реформ.

Минають місяці, а ми так і не бачимо реального прагнення нової "еліти", що прийшла у владу по трупах "небесної сотні", до реального очищення та відкриття шляху молодим, талановитим та завзятим. Їм зараз не дають розправити крила. 

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому ми запровадили проект Європейської кваліфікаційної люстрації "діячів" регіонального рівня (3-6 категорія державної служби). 

Де реформи? Де інтеграція? Де нові обличчя? Де люстрація?

Про нас:

ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

• МІСІЯ І БАЧЕННЯ (MISSION)
• КОМАНДА (TEAM)
• ВОЛОНТЕРИ (VOLUNT)
• ПРОЕКТИ (PROJECTS)
• ПРОГРАМИ (PROGRAMS)
• ПАРТНЕРИ (PARTNERS)
• СПОНСОРАМ (DONATE)
• КРАЇНИ (EU MEMBERS)
• ФОТОГАЛЕРЕЯ (PHOTO)
• МЕРЕЖА (NETWORK)
• ENG

• PDF

Кирил Животовський - виконвчий директор ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИБОРУ

Вітаю Вас на сайті громадської організації ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР. Ми працюємо 7 днів на тиждень з 2003 року щоби Ви могли насолоджуватися Європою кожного дня: 

- Єврошколи та тури в Європу

- Європейські кампанії та проекти

- Організація офіційних візитів до ЄС


Кирило Животовський 

Виконавчий директор

eu4ukr@gmail.com

ЄВРОШКОЛИ ЄВРОКУЛЬТУРА ЄВРОДЕМОКРАТІЯ ЄВРОКАМПАНІЇ

Приклади і фото:

Тут ми зібрали усі запитання, які ми найчастіше отримуємо:

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР - це громадська організація, яка співпрацює із партнерами у Європі, аби зробити свій внесок у європейську інтеграцію України у сфері комунікацій та інформаційних кампаній, культури, демократичного управління містами, регіонами та галузями. 

Ви політичний проект?

Ні, ми жодного разу не брали участь у виборах чи відкрито підтримували політичні партії або кандидатів на всі можливі обрані посади в Україні (депутати місцевих рад, народні депутати, мери та голови сіл і міст, вибори Президента України). Також ми не є учасником "Євромайдану", Ради Майдану та інших формувань. 

01

Що ви розумієте під "європейським вибором"?Зазвичай, під європейським вибором розуміють відданість 3 ключовим принципам: вільний рух людей, капіталу та інформації у Європі. Ми переконані, що "європейський вибір" - це не лише закони, саміти та форуми на найвищому рівні - це перш за все ставлення до себе, своєї справи, людей, з якими ти поруч живеш. Європейський вибір - це перш за все ТИ.

02

Звідки ви берете гроші на Вашу діяльність?
 

Громадська організація виконує на замовлення приватних та міжнародних фондів різноманітні інформаційні кампанії та події, які оплачують замовники. Частину коштів ми отримуємо від операційної діяльності програм (КУЛЬТУРА, БІЗНЕС, ДЕМОКРАТІЯ, ЄВРОПА). Для прикладу, програма БІЗНЕС надає іноземним підприємствам послуги з бізнес-аналізу. Решту коштів покривають засновники організації: Кирило та Олег Животовський. Дуже скоро ми відкриємо рахунок для збору пожертв від людей та магазин сувенірів ЄВРОПЕЙСЬКОО ВИБОРУ

03

04

Що конкретно Ви робите?

Як громадська організація, зареєстрована в Україні, у першу чергу ми виконуємо свої статутні завдання: сприяння регіональному розвитку та розвитку місцевого самоврядування. Якщо бути конкретними - ми адмініструємо 12 європейських кампаній в Україні, 5 українських кампаній, Єврошколу, Проект "Європа на колесах", підтримуємо 5 веб-сайтів на тему європейської інтеграції, проводимо регулярні презентації світових кампаній в Україні.

05

Де ви знаходитесь і як із Вами зустрітись?

Центральний офіс організації знаходиться в місті Кременчук. В Києві діють 2 наші робочі офіси (євро-прес-центр і програма ЄВРОПА та офіс програми ДЕМОКРАТІЯ). В 2013 ми розпочали формувати мережу партнерських організацій, які у перспективі стануть повноцінними представництвами у кожній області.

06

Що я можу зробити на цьому сайті?

Це офіційний сайт організації. Ви можете переглянути всі проекти та програми організації, перейти на сайт однієї із програм - КУЛЬТУРА, ДЕМОКРАТІЯ, БІЗНЕС, ЄВРОПА. На офіційному БЛОЗІ Ви можете зареєструватися на одну з найближчих подій організації, переглянути нашу заплановану діяльність по кожному місяцю. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, перегляньте сайт або напишіть нам: eu4ukr@gmail.com

НОВИНИ ПРОЕКТІВ НГО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР та АНОНСИ ДЛЯ ЗМІ + РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН НА ЄВРОШКОЛУ
Media about us:

csr1.JPG

Як ви працюєте із партнерами? 

Спільні проекти з партнерами у ЄС:

- з European consumer choice

- з Intercult

- з Lithuania EU Presidency

 

 

 

​Add idea here!

available-on-iphone-app-store-logo-Copy-1.jpg

Спільні проекти з партнерами в Україні:

- з Інтерньюз Україна

- з Асоціацією благодійників

- з АРУ

- з ГЕФ/ПМГ ПРООН

 

 

Add idea here!

Європейські інформаційні дні:

- EUROPE DAY

- ENERGY DAY

- ECO DAY

- TRANSPORT DAY

- SME DAY

 

Add idea here!

 

Partners and service providers:
EURO Press-Center
Event Management
Best Media Partner

Про нас пишуть: