ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР виступає за такі цінності:

Минають дні, а ми так і не бачимо чіткої стратегії реформування України. Обривки ідей, шматки стратегій представляють різні державні органи час від часу. Але немає єдності державної системи у просуванні реформ, їхніх маркерів, термінів та кроків

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому звертаємо увагу Уряду на важливості інформаційної та комунікаційної роботи із людьми, громадами, містами, регіонами під час здійснення реформ.  

Минають тижні, а ми так і не бачимо реального плану трансформації радянської і феодальної України у серце Європи. Всі кроки нового Уряду полягають у прилаштуванні нових людей на старі посади в урядових агенціях, комітетах та радах. 

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому ми вимагаємо від уряду створення Агенції інтеграції у ЄС на базі кількох дефективних радянських відомств, які корупціонери дбайливо зберегли. 

Минають декади, а ми так і не бачимо нових обличь у більшості міністерств. "Папереднікі" зубами тримаються за свої посади, "нова" команда Юлі Тимошенко старанно заповнює квоти пережитками кучмівської та ющенківської епохи.

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому ми лобіюємо призначення членів нашої організації на відповідальні посади, де потрібне знання мов, досвід країн ЄС, сміливість у впровадженні реформ.

Минають місяці, а ми так і не бачимо реального прагнення нової "еліти", що прийшла у владу по трупах "небесної сотні", до реального очищення та відкриття шляху молодим, талановитим та завзятим. Їм зараз не дають розправити крила. 

 

Ми знаємо, що це шлях на Майдан 3.0, і тому ми запровадили проект Європейської кваліфікаційної люстрації "діячів" регіонального рівня (3-6 категорія державної служби). 

Де нові обличчя? Де інтеграція? Де люстрація? Де реформи?

інші запитання до урядовців та парламентарів: 

BANNER_FB_square980_003.jpg

BANNER_FB_square980_015.jpg

BANNER_FB_square980_013.jpg

BANNER_FB_square980_012.jpg

BANNER_FB_square980_006.jpg

BANNER_FB_square980_007.jpg

BANNER_FB_square980_016.jpg

BANNER_FB_square980_014.jpg

BANNER_FB_square980_009.jpg

BANNER_FB_square980_010.jpg

Поділіться цими банерами

у вашій улюбленій соціальній мережі

або завантажте усі ці банери зараз у нашому Dropbox та публікуйте їх у коментарях в соціальних мережах під постами політиків, урядовців, експертів, друзів.. 

 

Допоможіть нам знайти відповіді на ці запитання! Також, додавайте у коментарях нижче свої запитання до Уряду. Найкращі стануть банерами на цій сторінці. 

e-OFFICE

MTS +38 (050) 308-14-92

KST  +38 (097) 550-51-23

EU4UKR

eu4ukr@gmail.com

skype.png

world

images.jpg

Edited Image 2014-9-25-0:3:27

АСОЦІАЦІЯ

ЄВРОПЕЙСЬКІ БРЕНДИ В УКРАЇНІ                  #UNITEDFORPEACE                   РІК ЄВРОПИ В УКРАЇНІ